ПН-СБ: 9:00-18:00
ВС: 9:00-15:00

В корзине пусто!

Моя перша вікторина

Моя перша вікторина
На складе 269 269 грн.
Производитель: Granna
Доступность: На складе
Код товара: 695-01
Скидки постоянным клиентам!
Гарантия качества всех товаров!
Бесплатная доставка при заказе от 500 грн!

"Ця гра навчає Вашого малюка основам аналізу та синтезу, розвиває асоціативне мислення і пам'ять. У наборі 90 карток із зображеннями. Кожен учасник вибирає собі одну картку і відповідає на питання.

Наприклад, на картці зображена мишка і їй пропонуються три страви на вибір: яєчня, полуниця і сир. Що вибере мишка? Якщо учасник знає правильну відповідь, він вкладає пальчик в отвір під обраним зображенням і перевертає картку.

Якщо на звороті цей отвір обведено синім кольором і над ним стрибає клоун - вітаємо, відповідь обрано правильно. Тепер картку бере наступний учасник і так до тих пір, поки картки не закінчаться. Вибір карток відбувається згідно планшету з намальованими різнокольоровими кульками. Учасники кидають кубик, ходять фішкою відповідно до випавшої на кубику цифрі, і колір, на якому фішка зупиниться і є той, картку з яким потрібно взяти наступною.

Картки за темами професії, харчування, оздоблення кімнати допоможуть малюкові розвинути його пізнавальні процеси, дізнатися нове і закріпити вже знайоме.

В гру можуть грати разом до шести осіб.

У наборі:

90 карток;
планшет;
кубик;
фішка;
правила гри."

Характеристики LEGO®
Бренд: Granna
Игроков: 1-6
Категория: Развитие детской логики и внимания
Возраст: 3-7
Тип: Настольные игры
Коробка: 273x189x53

Написать отзыв